با هر خرید امتیاز بگیرید و امتیاز را تبدیل به تخفیف کنید

مشتری گرامی؛

شما می توانید با هر خرید از فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار، امتیاز بگیرید و از امتیاز خود در خریدهای بعدی استفاده نمائید!

بدین صورت که به عنوان مثال، اگر فاکتور خرید شما 400.000 تومان شده باشد، شما 400.000 امتیاز کسب می کنید و این امتیاز خود را در خرید بعدی خود، در صفحه پرداخت می توانید به راحتی تبدیل به تخفیف کرده و از مبلغ فاکتورتان کسر کنید، یعنی اگر 400.000 امتیاز داشته باشید، در خرید بعدی خود می توانید معادل 4.000 هزار تومان تخفیف بگیرید!

همچنین تا یک سال می توانید امتیازهای خود را جمع آوری نموده و در خرید نهایی خود اعمال کنید.
محدودیتی در زمان استفاده از امتیازها نیست، از 1 ساعت تا 1 سال پس از اولین خرید، می توانید از امتیاز خود در خرید بعدی استفاده کنید.
استفاده از امتیاز ها بسیار راحت بوده و همچنین در بخش کاربری شما در سایت فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار قابل مشاهده می باشد.
همچنین در زمان خرید می توانید میزان امتیاز های خود را مشاهده کرده و به راحتی در صفحه ثبت آدرس و مشخصات، امتیاز خود را تبدیل به تخفیف نقدی کرده و از فاکتور خود کسر کنید.

مدت زمان حفظ اعتبار امتیازات در پنل کاربری شما در فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار به مدت سه ماه می باشد، یعنی تا سه ماه پس از کسب اولین امتیاز، فرصت دارید تا از امتیازات خود استفاده کنید، همچنین امکان حفظ امتیازات تا یک سال میسر بوده و می توانید به صورت یکجا از آن استفاده نمائید.

همواره امیدواریم تا بتوانیم در فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نمائیم و لذت یک خرید خوب را برای شما به ارمغان آوریم!

لازم به ذکر است هزینه ارسال در خریدهای بالای 150.000 تومان تا سقف 15 کیلوگرم از طریق پست سفارشی به سراسر ایران، رایگان می باشد.