درباره ما

فروشگاه اینترنی سیماشیمی  با 30 سال سابقه کار در زمینه تولید توزیع و پخش رنگ، ابزار، یراق آلات ساختمانی توانسته جایگاه مناسب در بازار ایران پیدا کند و اطمینان مشتریان خود را جلب نماید.

فروشگاه سیماشیمی با هدف جلب اعتماد و رضایت مشتریان و ارائه کالاها و خدمات با کیفیت در کلیه بخش های مورد نیاز کاربران راه اندازی شده و تلاش می کند گستره ی کاری و مشتریان خود را هر روز بزرگتر و پرمخاطب تر نماید. کالاهای ارائه شده در سیما اصلی و با گارانتی از شرکت های واردکننده و یا تولیدکننده معتبر خریداری شده و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار کاربران قرار داده می شود. بررسی تخصصی و اطلاعات کامل از مشخصات فیزیکی و فنی کالاها را در اختیار شما قرار می دهیم تا با دقت کامل و اطمینان کالاها را بررسی ، مقایسه و انتخاب نمایید.

فروشگاه اینترنتی سیماشیمی ، با بکارگیری دانش آکادمیک رنگ، افراد متخصص در حوزه مهندسی رنگ و پلیمر و تجربه سالیان طولانی در زمینه توزیع و پخش رنگ و ملزومات وابسته، تمامی اطلاعات مربوط به محصولات از منابع معتبر و یا با بررسی های مستقیم متخصصین سیماشیمی جمع آوری و در نهایت دقت و صحت در اختیار شما قرار داده می شود.