رویه های ارسال سفارش

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

در تهران و حومه:

توجه: داخل شهر تهران، هزینه حمل برای سفارشات بالای ۳۵۰ هزار تومان رایگان و کمتر از آن بر عهده خریدار می باشد (سراسر شهر تهران 18.000 تومان)

ارسال سفارشات در شهر تهران از طریق پیک و در حومه تهران از طریق پست و یا ماموران تحویل فروشگاه رنگ و ابزار صورت می پذیرد و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست انجام می شود.
سفارشات شهر تهران از ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت سفارش ارسال خواهند شد. بسته به ترافیک ارسالی ها و موجودی کالا در انبارهای مختلف فروشگاه رنگ و ابزار، این بازه زمانی کم یا بیشتر می گردد.

در مراکز استان و شهرستان ها

  1. حمل کلیه سفارشات شهرستان توسط پست صورت می پذیرد و ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش در سایت، سفارش شما ارسال خواهد شد.
  2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://newtracking.post.ir که متعلق به شرکت پست ایران است مراجعه نمائید.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
  5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ما هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
  6. هزینه حمل در سفارشات بالای 350 هزار تومان  تا 5 کیلوگرم برای مشتری رایگان و بر عهده فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار می باشد

    و هزینه حمل سفارشات به غیر از آن، بر عهده خریدار است که در زمان ثبت سفارش، برای وی محاسبه گردیده و بر روی فاکتور آن اضافه می گردد (که البته این مبلغ با احتساب تخفیف هزینه پستی فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار می باشد).